
Jacek Gajewski - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 150zł
Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie /1986/. Doktor nauk medycznych, lekarz specjalista psychiatra /1993/.
Diagnoza i leczenie chorób i zaburzeń psychicznych. Obecnie choroby psychiczne można skutecznie leczyć, jeśli tylko leki stosowane są systematycznie. Jednak najczęstsze przyczyny wizyt u psychiatry to nie choroby psychiczne, lecz objawy wynikające ze stresu, zaburzenia snu, stany lękowe, depresja, zaburzenia somatyczne na podłożu psychicznym, natręctwa, uzależnienia, zaburzenia pamięci. Współczesne leki stosowane w psychiatrii są skuteczne, bezpieczne i nie powodują uzależnienia.
Wizyty dostępne telefonicznie, dla Pacjentów w Polsce i za granicą.
Wykształcenie: – Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, pierwszy stopień specjalizacji ukończyła 1996 roku. Uczestniczka wiele kursów z zakresu psychiatrii, psychoterapii oraz rehabilitacji zaburzeń afektywnych.
Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz Zespole Leczenia Środowiskowego pomagając pacjentom w ich środowisku m.in. NZOZ Viamed.
Opis własny: Z osobami chorymi psychicznie pracuję, zarówno w szpitalu, jak i w przychodniach, od ponad dwudziestu lat. Bardzo cieszy mnie fakt iż obecne podejście do pacjentów psychiatrycznych staje się coraz bardziej elastyczne, podobnie jak do chorych w obrębie innych dziedzin medycyny. Leczenie jest dzięki temu znacznie skuteczniejsze niż dawniej.
Celem mojej terapii jest przywrócenie pacjentom normalnego funkcjonowania. Dzięki wiedzy zawodowej, którą stale poszerzam, mogę towarzyszyć im w procesie zdrowienia. Często powtarzam za Thomasem Szaszem (anty-psychiatrą, co prawda…), że „życie nie stanowi problemu, który należy rozwiązać – życie należy przeżyć dzień po dniu, najlepiej jak potrafimy”.
Przyjmuje także w NZOZ VIAMED w Łęcznej.
Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie /1986/. Doktor nauk medycznych, lekarz specjalista psychiatra /1993/.
Wykształcenie – Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. W 1998 r. uzyskała II stopień specjalizacji z psychiatrii. Uczestniczka wiele kursów z zakresu psychiatrii, psychogeriatrii i psychoterapii.
Doświadczenie – Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na Oddziałach Psychiatrycznych kilku szpitali. Od 18 lat pracuje w poradniach psychiatrycznych na terenie Lublina i woj. lubelskiego. Specjalizuje się w leczeniu nerwic, psychoz, depresji i zaburzeń afektywnych. Zajmuje się również diagnostyką i terapią schorzeń psychicznych wieku podeszłego
Wykształcenie - Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w
Lublinie w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Szkolenie
specjalizacyjne odbywa w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej
Interwencji SPSK1 w Lublinie. Od 2018 roku uczestniczka 4,5 letniego kursu
psychoterapii pod kierownictwem prof.dr.hab. Andrzeja Cechnickiego.
Doświadczenie -
Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując na Oddziałach
Ogólnopsychiatrycznych, i Poradni Zdrowia Psychicznego w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od
Alkoholu i Współuzależnienia. W ramach własnej praktyki lekarskiej prowadzi
psychoterapię indywidualną pacjentów, w oparciu o nurt psychodynamiczny.
Opis własny - W praktyce lekarskiej zajmuję się
diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń snu, zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju
oraz schizofrenii. Oferuję również pomoc dla osób doświadczających kryzysu, a
także dla osób zmagających się z uzależnieniem od substancji
psychoaktywnych.
Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii odbyła w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji psychiatrycznej SPSK1 w Lublinie oraz w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie.
Doświadczenie – Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, w Poradni dla Osób z Podwójną Diagnozą „In Corde” Lubelskiego Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Psychicznego, w Oddziale Psychiatrycznym SP ZOZ w Parczewie i Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Miejskiego w Siedlcach. Ponadto była wykładowcą i prowadziłam zajęcia z psychiatrii dla studentów kierunków medycznych w Collegium Mazovia w Siedlcach. Jestem biegłą sądową. Obecnie pracuje w Oddziale Psychiatrycznym SP ZOZ w Łukowie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego SP ZOZ w Łukowie oraz Poradniach NZOZ Viamed.
Opis własny
W kontakcie z pacjentem stawiam na pełen profesjonalizm, ze szczególnym uwzględnieniem bliskości, empatii i pełnego zaangażowania w proces diagnozy i leczenia. Stale dążę do podnoszenia kwalifikacji oraz kompetencji zawodowych. Moim szczególnym zainteresowaniem są zaburzenia nerwicowe, związane ze stresem i somatyzacją, zaburzenia osobowości i zaburzenia zachowania u dorosłych, choroby afektywne i z kręgu schizofrenii, na podłożu organicznym, otępienia, niepełnosprawność intelektualna oraz uzależnienia.
Wykształcenie – Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Doświadczenie – Lekarz z doświadczeniem szpitalnym , ambulatoryjnym, dydaktyczno-naukowym.
Opis własny – Zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych takich jak np: zaburzenia myślenia, koncentracji, nastroju, snu i funkcjonowania.