VIAMED LUBLIN

Poradnia psychiatryczna

( i wizyty komercyjne )
Poradnie i zespół > Poradnie lekarskie

Diagnoza i leczenie chorób i zaburzeń psychicznych.  Obecnie choroby psychiczne można skutecznie leczyć, jeśli tylko leki stosowane są systematycznie. Jednak najczęstsze przyczyny wizyt u psychiatry to nie choroby psychiczne, lecz objawy wynikające ze stresu, zaburzenia snu, stany lękowe, depresja, zaburzenia somatyczne na podłożu psychicznym, natręctwa, uzależnienia, zaburzenia pamięci. Współczesne leki stosowane w psychiatrii są skuteczne,  bezpieczne i nie powodują uzależnienia. 

Porady psychiatryczne dla dorosłych, bez skierowania, bez rejonizacji.

Wizyty dostępne telefonicznie, dla Pacjentów w Polsce i za granicą.

 

 

Bober-Opolska Grażyna- specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 200zł

Wykształcenie: Absolwentka  Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, pierwszy stopień specjalizacji ukończyła 1996 roku. Uczestniczka wiele kursów z zakresu psychiatrii, psychoterapii oraz rehabilitacji zaburzeń afektywnych.

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz Zespole Leczenia Środowiskowego pomagając pacjentom w ich środowisku m.in. NZOZ Viamed.

Opis własny: Z osobami chorymi psychicznie pracuję, zarówno w szpitalu, jak i w przychodniach, od ponad dwudziestu lat. Bardzo cieszy mnie fakt iż obecne podejście do pacjentów psychiatrycznych staje się coraz bardziej elastyczne, podobnie jak do chorych w obrębie innych dziedzin medycyny. Leczenie jest dzięki temu znacznie skuteczniejsze niż dawniej. 

Celem mojej terapii jest przywrócenie pacjentom normalnego funkcjonowania. Dzięki wiedzy zawodowej, którą stale poszerzam, mogę towarzyszyć im w procesie zdrowienia. Często powtarzam za Thomasem Szaszem (anty-psychiatrą, co prawda…), że „życie nie stanowi problemu, który należy rozwiązać – życie należy przeżyć dzień po dniu, najlepiej jak potrafimy”.

 Przyjmuje także w NZOZ VIAMED w Łęcznej.

Jacek Gajewski - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 200zł

Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie /1986/. Doktor nauk medycznych, lekarz specjalista psychiatra /1993/. 

Dr Jacek Gajewski przyjmuje  dzieci i młodzież którzy ukończyli 12 rok życia.

 

Beata Pałyska - specjalista psychiatra. 1x Wizyta 250zł kolejna wizyta 200 zł

Wykształcenie – Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. W 1998 r. uzyskała II stopień specjalizacji z psychiatrii. Uczestniczka wiele kursów z zakresu psychiatrii, psychogeriatrii i psychoterapii.

Doświadczenie –  Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na Oddziałach Psychiatrycznych kilku szpitali. Od 18 lat pracuje w poradniach psychiatrycznych na terenie Lublina i woj. lubelskiego. Specjalizuje się w leczeniu nerwic, psychoz, depresji i  zaburzeń afektywnych. Zajmuje się również diagnostyką i terapią schorzeń psychicznych wieku podeszłego

Magdalena Nikoniuk - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 270 zł pierwsza 220zł kolejna


Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalista w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz Zespole Leczenia Środowiskowego pomagając pacjentom w ich środowisku. Obecnie kieruje Odziałem Dziennym Psychiatrycznym w Centrum Zdrowia Psychicznego w Radzyniu Podlaskim oraz w Poradniach NZOZ Viamed. Opis własny - W codziennej praktyce, zajmuje się przede wszystkim ,pomocą osobom w kryzysie, diagnostyką i leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń snu, schizofrenii, oraz problemów związanych z nadużywaniem alkoholu i substancji psychoaktywnych. W swojej pracy zapewniam indywidualne podejście do Pacjenta, najnowsze standardy leczenia farmakologicznego

Wykształcenie -  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Szkolenie specjalizacyjne odbywa w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji SPSK1 w Lublinie. Od 2018 roku uczestniczka 4,5 letniego kursu psychoterapii pod kierownictwem prof.dr.hab. Andrzeja Cechnickiego.

Doświadczenie -  Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując na Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych, i Poradni Zdrowia Psychicznego  w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia. W ramach własnej praktyki lekarskiej prowadzi psychoterapię indywidualną pacjentów, w oparciu o nurt psychodynamiczny.

Opis własny - W praktyce lekarskiej zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń snu, zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju oraz schizofrenii. Wykonuję diagnozę ADHD u dorosłych. Oferuję również pomoc dla osób doświadczających kryzysu, a także dla osób zmagających się z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych. 

Marta Wdowiak - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 250/ 200zł

Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii odbyła w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji psychiatrycznej SPSK1 w Lublinie oraz w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie.

Doświadczenie – Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, w Poradni dla Osób z Podwójną Diagnozą „In Corde” Lubelskiego Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Psychicznego, w Oddziale Psychiatrycznym SP ZOZ w Parczewie i Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Miejskiego w Siedlcach. Ponadto była wykładowcą i prowadziłam zajęcia z psychiatrii dla studentów kierunków medycznych w Collegium Mazovia w Siedlcach. Jestem biegłą sądową.  Obecnie pracuje w Oddziale Psychiatrycznym SP ZOZ w Łukowie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego SP ZOZ w Łukowie oraz Poradniach NZOZ Viamed.

Opis własny

W kontakcie z pacjentem stawiam na pełen profesjonalizm, ze szczególnym uwzględnieniem bliskości, empatii i pełnego zaangażowania w proces diagnozy i leczenia. Stale dążę do podnoszenia kwalifikacji oraz kompetencji zawodowych. Moim szczególnym zainteresowaniem są zaburzenia nerwicowe, związane ze stresem i somatyzacją, zaburzenia osobowości i zaburzenia zachowania u dorosłych, choroby afektywne i z kręgu schizofrenii, na podłożu organicznym, otępienia, niepełnosprawność intelektualna  oraz uzależnienia.

Agata Miernicka-Bełżek - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 150złPiotr Ziemecki - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ

Wykształcenie – Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 

Doświadczenie – Lekarz z doświadczeniem szpitalnym , ambulatoryjnym, dydaktyczno-naukowym. 

Opis własny – Zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych takich jak np: zaburzenia myślenia, koncentracji, nastroju, snu  i funkcjonowania. 

lek. Joanna Tomaka- lekarz psychiatra. Wizyta NFZ lub 150 zł

Jestem  lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Doświadczenie zawodowe zdobywam prowadząc prywatną praktykę, a także pracując w Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii odbywam w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji SPSK1 w Lublinie.
Uważam, że w leczeniu zaburzeń psychicznych istotną rolę odgrywa proces psychoterapii. Priorytetem jest dla mnie praca dostosowana do potrzeb pacjenta, otwartość na integrowanie różnych podejść psychoterapeutycznych ze szczególnym uwzględnieniem podejścia psychodynamicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, które doświadczają sytuacji stresowych, kryzysów życiowych, trudności w relacjach z bliskimi, poczucia braku samorealizacji, niskiego poczucia własnej wartości.
Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń: nerwicowych, lękowych, depresyjnych oraz zaburzeń osobowości.

Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Uczestniczę w 4,5 letnim kursie psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego.