VIAMED LUBLIN

Poradnia psychiatryczna

( i wizyty komercyjne )
Poradnie i zespół > Poradnie lekarskie

Diagnoza i leczenie chorób i zaburzeń psychicznych.  Obecnie choroby psychiczne można skutecznie leczyć, jeśli tylko leki stosowane są systematycznie. Jednak najczęstsze przyczyny wizyt u psychiatry to nie choroby psychiczne, lecz objawy wynikające ze stresu, zaburzenia snu, stany lękowe, depresja, zaburzenia somatyczne na podłożu psychicznym, natręctwa, uzależnienia, zaburzenia pamięci. Współczesne leki stosowane w psychiatrii są skuteczne,  bezpieczne i nie powodują uzależnienia. 

Porady psychiatryczne dla dorosłych, bez skierowania, bez rejonizacji.

Wizyty dostępne telefonicznie, dla Pacjentów w Polsce i za granicą.

 

 

Bober-Opolska Grażyna- specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 150zł

Wykształcenie: Absolwentka  Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, pierwszy stopień specjalizacji ukończyła 1996 roku. Uczestniczka wiele kursów z zakresu psychiatrii, psychoterapii oraz rehabilitacji zaburzeń afektywnych.

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz Zespole Leczenia Środowiskowego pomagając pacjentom w ich środowisku m.in. NZOZ Viamed.

Opis własny: Z osobami chorymi psychicznie pracuję, zarówno w szpitalu, jak i w przychodniach, od ponad dwudziestu lat. Bardzo cieszy mnie fakt iż obecne podejście do pacjentów psychiatrycznych staje się coraz bardziej elastyczne, podobnie jak do chorych w obrębie innych dziedzin medycyny. Leczenie jest dzięki temu znacznie skuteczniejsze niż dawniej. 

Celem mojej terapii jest przywrócenie pacjentom normalnego funkcjonowania. Dzięki wiedzy zawodowej, którą stale poszerzam, mogę towarzyszyć im w procesie zdrowienia. Często powtarzam za Thomasem Szaszem (anty-psychiatrą, co prawda…), że „życie nie stanowi problemu, który należy rozwiązać – życie należy przeżyć dzień po dniu, najlepiej jak potrafimy”.

 Przyjmuje także w NZOZ VIAMED w Łęcznej.

Agnieszka Czukiewska - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 150zł
Jacek Gajewski - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 150zł

Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie /1986/. Doktor nauk medycznych, lekarz specjalista psychiatra /1993/. 

 

Beata Pałyska - specjalista psychiatra. 1x Wizyta 250zł kolejna wizyta 180 zł

Wykształcenie – Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. W 1998 r. uzyskała II stopień specjalizacji z psychiatrii. Uczestniczka wiele kursów z zakresu psychiatrii, psychogeriatrii i psychoterapii.

Doświadczenie –  Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na Oddziałach Psychiatrycznych kilku szpitali. Od 18 lat pracuje w poradniach psychiatrycznych na terenie Lublina i woj. lubelskiego. Specjalizuje się w leczeniu nerwic, psychoz, depresji i  zaburzeń afektywnych. Zajmuje się również diagnostyką i terapią schorzeń psychicznych wieku podeszłego

Magdalena Nikoniuk - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 200 zł pierwsza 170zł kolejna


Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalista w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz Zespole Leczenia Środowiskowego pomagając pacjentom w ich środowisku. Obecnie kieruje Odziałem Dziennym Psychiatrycznym w Centrum Zdrowia Psychicznego w Radzyniu Podlaskim oraz w Poradniach NZOZ Viamed. Opis własny - W codziennej praktyce, zajmuje się przede wszystkim ,pomocą osobom w kryzysie, diagnostyką i leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń snu, schizofrenii, oraz problemów związanych z nadużywaniem alkoholu i substancji psychoaktywnych. W swojej pracy zapewniam indywidualne podejście do Pacjenta, najnowsze standardy leczenia farmakologicznego

Wykształcenie -  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Szkolenie specjalizacyjne odbywa w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji SPSK1 w Lublinie. Od 2018 roku uczestniczka 4,5 letniego kursu psychoterapii pod kierownictwem prof.dr.hab. Andrzeja Cechnickiego.

Doświadczenie -  Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując na Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych, i Poradni Zdrowia Psychicznego  w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia. W ramach własnej praktyki lekarskiej prowadzi psychoterapię indywidualną pacjentów, w oparciu o nurt psychodynamiczny.

Opis własny - W praktyce lekarskiej zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń snu, zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju oraz schizofrenii. Oferuję również pomoc dla osób doświadczających kryzysu, a także dla osób zmagających się z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych. 

Marta Wdowiak - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 180zł

Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii odbyła w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji psychiatrycznej SPSK1 w Lublinie oraz w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie.

Doświadczenie – Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, w Poradni dla Osób z Podwójną Diagnozą „In Corde” Lubelskiego Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Psychicznego, w Oddziale Psychiatrycznym SP ZOZ w Parczewie i Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Miejskiego w Siedlcach. Ponadto była wykładowcą i prowadziłam zajęcia z psychiatrii dla studentów kierunków medycznych w Collegium Mazovia w Siedlcach. Jestem biegłą sądową.  Obecnie pracuje w Oddziale Psychiatrycznym SP ZOZ w Łukowie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego SP ZOZ w Łukowie oraz Poradniach NZOZ Viamed.

Opis własny

W kontakcie z pacjentem stawiam na pełen profesjonalizm, ze szczególnym uwzględnieniem bliskości, empatii i pełnego zaangażowania w proces diagnozy i leczenia. Stale dążę do podnoszenia kwalifikacji oraz kompetencji zawodowych. Moim szczególnym zainteresowaniem są zaburzenia nerwicowe, związane ze stresem i somatyzacją, zaburzenia osobowości i zaburzenia zachowania u dorosłych, choroby afektywne i z kręgu schizofrenii, na podłożu organicznym, otępienia, niepełnosprawność intelektualna  oraz uzależnienia.

Agata Miernicka-Bełżek - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ lub 150złPiotr Ziemecki - specjalista psychiatra. Wizyta NFZ

Wykształcenie – Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 

Doświadczenie – Lekarz z doświadczeniem szpitalnym , ambulatoryjnym, dydaktyczno-naukowym. 

Opis własny – Zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych takich jak np: zaburzenia myślenia, koncentracji, nastroju, snu  i funkcjonowania.