VIAMED LUBLIN

Terapia rodzinna / par

(wizyty komercyjne)
Poradnie i zespół > Pomoc psychologiczna i psychoterapia

Terapia rodzinna skupia się na komunikacji między członkami rodziny. Można powiedzieć ,że pacjentem na terapii rodzinnej jest relacja miedzy uczestnikami. Nikt nie pełni roli „bardziej chorego”. Celem jest poprawa relacji w rodzinne, odbudowanie bliskości. Zdarza się także, że zgłaszający się na terapię potrzebują pomocy w pokojowym rozstawaniu się. 

 

 

 

Elżbieta Wądołowska - psycholog, psychoterapeuta, terapeuta rodzin. Wizyta 180zł

Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii  Curie-Skłodowskiej w Lublinie /1983, psychologia/. Podyplomowa Szkoła Psychoterapii /2012/. Podyplomowe szkolenie Systemowa Terapia Rodzin /2007/. 

Dyś Paweł -Psychoterapeuta psychodynamiczny Wizyta NFZ lub 150zł/ PARY 200 zŁ

Psychoterapeuta psychodynamiczny, absolwent Wydziału Psychologii i Pedagogiki UMCS. Dyplomowany psychoterapeuta – ukończył atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne kurs psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego. Od początku swojej pracy związany z ośrodkiem PCTS. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.

Pracuje pod stałą superwizją i mentoringiem suprwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz dyplomowanych i certyfikowanych psychoterapeutów.
Przyjmuje osoby dorosłe. Prowadzi indywidualną terapię krótko i długoterminową oraz  psychoterapię par.