VIAMED LUBLIN

Terapia uzależnień

(wizyty komercyjne)
Poradnie i zespół > Pomoc psychologiczna i psychoterapia

Terapia  psychologiczna dla osób nadużywających  alkohol i podejmujących decyzję o jego odstawieniu. Alkohol,  a także inne substancje psychoaktywne , bywają na początku sposobem  na „znieczulenie” smutku lub lęku.  Oczywiście szybko okazuje się, ze alkohol nie jest rozwiązaniem problemu tylko dodatkowym problemem.  Terapia pomaga utrzymać abstynencję,  a także pomaga radzić sobie z problemami, które pozostają po odzyskaniu trzeźwości. 

Wizyty dostępne telefonicznie, dla Pacjentów w Polsce i za granicą.

Skype, Whats-up dla Pacjentów w Polsce i za granicą.Nella Tarkowska – Curyło - psychoterapeuta, terapeuta uzależnień. Wizyta NFZ lub 150zł lub 200zł

Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii  Curie-Skłodowskiej w Lublinie /1999, pedagogika/, Wydział Pedagogiki i Psychologii WSEI w Lublinie /2014, psychologia/. Szkoła Psychoterapii CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie /2018/. Specjalista Psychoterapii Uzależnień /2017/. 

Dyś Paweł - psychoterapeuta, terapeuta uzależnień. Wizyta NFZ lub 150zł lub 200zł

Psychoterapeuta psychodynamiczny, absolwent Wydziału Psychologii i Pedagogiki UMCS. Dyplomowany psychoterapeuta – ukończył atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne kurs psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego. Od początku swojej pracy związany z ośrodkiem PCTS. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.

Pracuje pod stałą superwizją i mentoringiem suprwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz dyplomowanych i certyfikowanych psychoterapeutów.
Przyjmuje osoby dorosłe. Prowadzi indywidualną terapię krótko i długoterminową oraz  psychoterapię par.